start  |  mail

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju

Strona główna   |   Plan lekcji   |   Galeria   |   Biblioteka   |   Gimwizjer

Szkoła

Uczniowie

Wyjazdy edukacyjne

Kontakt

Dane teleadresowe szkoły

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju
ul. Grotta 3
28-100 Busko-Zdrój
tel/fax: (41)3786112
sg1busko@interia.pl

więcej...

Kontakt z administratorem

Pytania, wątpliwości i sugestie dotyczące strony lub dziennika elektronicznego, proszę kierować na adres:
admin@sg1.busko.pl
lub
gimnazjum@sg1.busko.pl

Licznik odwiedzin

Konkursy na najlepsze strony internetowe

2010-2011 Odnawialne źródła energii w mojej miejscowości, gminie, powiecie

zwycięzcy

II miejsce
Wojciech Kumoń-3d

III miejsce
Oskar Tobołkiewicz-3d

Nagroda internautów
Jakub Sutkowski-3d

Wyróżnienie
Dominika Paw-2f

Wyróżnienie
Wiktor Dąbrowski-3d
opiekun-E.Kęcka

2009-2010 Ekoturystyka w mojej miejscowości, gminie, powiecie

zwycięzcy

II miejsce
Wojciech Kumoń-2d

Wyróżnienie
Wiktoria Świątek-2d

opiekun-E.Kęcka



2008 - 2009 Ekopowiat - ochrona środowiska, recykling w twojej miejscowości

zwycięzcy

I miejsce
Damian Grzyb-2g

III miejsce
Karol Szczygieł-3d

Nagroda publiczności
Damian Grzyb-2g

opiekun-E.Kęcka

2007 - 2008 Sport w mojej szkole, gminie, powiecie

zwycięzcy

I miejsce
Damian Grzyb-1g

II miejsce
Karol Szczygłowski -2d

III miejsce
Tomasz Grzyb -3g

opiekun-E.Kęcka

2006 - 2007 Moja szkolna gazetka internetowa

T.Grzyb

I miejsce
Maciej Skrzeszewski-2g

III miejsce
Tomasz Grzyb-2g

opiekun-E.Kęcka


2005 - 2006 Mój powiat, moją małą Ojczyzną

Michał Skrzeszewski

I miejsce
Michał Skrzeszewski-3a
opiekun-E.Kęcka
II miejsce
Maciej Skrzeszewski -1g
opiekun-E.Kęcka
Wyróżnienie
Paweł Helm -2h
opiekun-M.Sutkowska

2004 - 2005 Moje hobby, moje pasje

zwycięzcy

I miejsce
Michał Skrzeszewski -2a
opiekun-E.Kęcka
II miejsce
Paweł Helm -1h
opiekun-M.Sutkowska
III miejsce
Mariusz Staszek -3b
opiekun-M.Sutkowska

Wyróżnienie
Bartłomiej Dabiński-3g i Jakub Kir -2h
opiekun-M.Sutkowska

2003 - 2004 Moja miejscowość

Dawid Lis

I miejsce
Dawid Lis-2e
opiekun-E.Kęcka
II miejsce
Bartłomiej Dabiński-2c
opiekun-M.Sutkowska
III miejsce
Michał Skrzeszewski-3i
opiekun-E.Kęcka

Wyróżnienie
Piotr Nosek-3a i Paweł Zardzewiały-2e
opiekun-E.Kęcka

2002 - 2003 Strona o Unii Europejskiej

zwycięzcy

I miejsce
Bartłomiej Dabiński-1g

II miejsce
Karol Gołuch -3a i Marcin Urban -3a

III miejsce
Dawid Lis-1e

opiekun-E.Kęcka

2001 - 2002 Strona o charakterze edukacyjnym

zwycięzcy

I miejsce
Marcin Urban-2i

II miejsce
Albert Dabiński -2j

III miejsce
Karol Gołuch-2a

opiekun-E.Kęcka

Konkursy

Sport

Projekty edukacyjne

Absolwenci

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju ©2010 - E.K