Pytania, wątpliwości i sugestie dotyczące strony lub dziennika elektronicznego, proszę kierować na adres:
gimnazjum@sg1.busko.pl

Licznik odwiedzin

Piłka siatkowa

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSTI

W dniu 7 marca 2012 roku odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.

Na zawody zgłosiło się 6 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców z: ZPO nr 1, gimnazjum Stopnica, Gimnazjum Gnojno, gimnazjum Solec, Nowy Korczyn, Podgaje, ZSTI i SG1 . Każdy z zawodników walczył zacięcie i starał się zdobyć punkty dla swojej drużyny.

Nasza szkoła , tak dziewczyny, jak i chłopcy ścigali się z innymi o pozycję. Drużyna naszego gimnazjum dziewcząt rozpoczęła od gry z ZPO nr 1 – przegrała 2:0 w setach. Potem trafiła na rywala z gimnazjum w Solcu. Mecz był bardzo wyrównany , ale dziewczęta przegrały. W ostatnim meczu turnieju dziewczęta grały ze szkołą ZSTI w Busku Zdroju. Nasza drużyna prowadziła w pierwszym secie , ale niestety uległa w końcówce .

Zajęliśmy ostatecznie V miejsce, a chłopcy VII lecz nadal trzymamy kciuki za naszych zawodników.
Opiekunem drużyny dziewcząt była pani Renata Kuza , a chłopców pan Robert Mazur.

Renata Kuza

I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

siat2 Szósty grudnia 2010r. to szczęśliwy dzień dla zespołu siatkarek z naszego Gimnazjum.
Dziewczęta wygrały turniej organizowany przez ZSPO nr 1 pod patronem Starosty Buskiego.
Na stracie turniejowym stanęło 4 drużyny: z Wiślicy, Podgajów i dwóch buskich gimnazjów. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym".
Drużyna naszego gimnazjum rozpoczęła od mocnego zwycięstwa 2:0 nad gimnazjum z Zespołu Placówek Oświatowych. Potem trafiła na równego sobie rywala z gimnazjum w Podgajach.
Mecz był bardzo emocjonujący (punkt za punkt). W końcu nasze dziewczęta pokonały zespół z Podgajów efektowną "kiwką" wygrywając ostatecznie 2:1. W ostatnim meczu turnieju dziewczęta trafiły na gimnazjalistki z Wiślicy. Pokonały je jednak bez problemu 2:0. Tym samym wygrały cały turniej, zdobywając Puchar Starosty Buskiego.
Najlepszš zawodniczką turnieju została Karolina Zawadzińska.
II miejsce przypadło gimnazjum z Podgajów, natomiast III ZPO nr 1 Busko.