start  |  mail  | 

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju

Strona główna   |   Plan lekcji   |   Galeria   |   Biblioteka   |   Gimwizjer

Szkoła

Uczniowie

Wyjazdy edukacyjne

Kontakt

Dane teleadresowe szkoły

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju
ul. Grotta 3
28-100 Busko-Zdrój
tel/fax: (41)3786112
sg1busko@interia.pl

więcej...

Kontakt z administratorem

Pytania, wątpliwości i sugestie dotyczące strony lub dziennika elektronicznego, proszę kierować na adres:
admin@sg1.busko.pl
lub
gimnazjum@sg1.busko.pl

Licznik odwiedzin

Piłka nożna

Turniej piłki nożnej 2011

W dniu 21 września 2011 roku na orliku przy naszym gimnazjum odbył się turniej piłki nożnej chłopców.
W rywalizacji uczestniczyły 4 drużyny chłopców z miejscowości: Staszów, Cieszkowy, Tuczępy i Busko Zdrój. Każda z drużyn rozegrała pomiędzy sobą po jednym meczu.

Niepokonaną drużyną okazało się Gimnazjum ze Staszowa, zagwarantowali sobie tym zwycięstwem przejście do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Na drugim miejscu po ciężkiej walce znalazł się zespół z naszego gimnazjum. Trzecie miejsce zdobyła drużyna gimnazjum z Cieszkowów. Gimnazjum z miejscowości Tuczępy zajęło wprawdzie ostatnie miejsce, ale walczyli do ostatniego punktu.
Turniej zakończył się wręczeniem dyplomu dla najlepszej drużyny.

Skład drużyny SG1:
- Jakub Florczyk (kapitan)
- Michał Malczewski
- Damian Lisek
- Dominik Domagała
- Adrian Domagała
- Konrad Wojnarowski
- Paweł Wójcik
- Oskar Podsiedlik
- Michał Juszkiewicz
Trenerem naszego zespołu był pan Lech Malczewski

Wyniki:
SG1 – TUCZĘPY 5:0 (Domagała D.-3, Florczyk J - 1., Podsiedlik O. - 1)
SG1 – STASZÓW 2:4 (Wójcik P., Wojnarowski K.)
SG1 – CIESZKOWY 2:2 (Florczyk J., Domagała A.)

Po zakończeniu turnieju trener naszych zawodników złożył protest. Jego zdaniem w zespole ze Staszowa grali nieuprawnieni zawodnicy.
Organizatorzy turnieju przyznali rację p. Malczewskiemu i nasz zespół mimo, że zajął II miejsce, weźmie udział w finale wojewódzkim.
Turniej finałowy odbędzie się w poniedziałek 26.09.11 w Nowinach.

Więcej zdjęć w galerii...

M.P

Drużyna piłkarska dziewcząt w Finale Wojewódzkim Coca-Cola CUP 2011 !

noga_dz Dziewczęta z naszego gimnazjum świetnie spisały się w Turnieju Piłkarskim Coca-Cola Cup 2011. W pierwszej rundzie pokonały Gimnazjum Nr 2 z Buska-Zdroju 7 : 0 (bramki strzelały: Natalia Mączyńska - 4, Monika Kowal, Weronika Kądziela i Klaudia Jałocha) i Gimnazjum Zbludowice 2 : 1 (Weronika Kądziela - 2).

W drugiej rundzie nie było już tak łatwo. Mecze były zacięte i wyrównane. Dziewczęta grały bardzo ambitnie i pokonały Gimnazjum Kazimierza Wielka 2 : 1 (Natalia Mączyńska - 2). W drugim swoim meczu zremisowały 1 : 1 z Gimnazjum Pacanów (Natalia Mączyńska).

Wyniki te dały nam pierwsze miejsce w grupie i upragniony awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 30 maja 2011 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Drużyna dziewcząt gra w składzie: Dagmara Sarna, Marta Pisarczyk (bramkarki), Weronika Kądziela (kapitan), Monika Kowal, Natalia Mšczyńska, Klaudia Jałocha, Ewa Zabiegło, Marta Miksiewicz, Milena Łabuz, Eliza Rożkiewicz.

noga_dz Trenerem drużyny jest Lech Malczewski.

L.M

Drużyna piłkarska chłopców awansowała do 1/8 Finału Ligi Mistrzów ECHA DNIA!

noga_ch Jak co roku gazeta codzienna Echo Dnia organizuje Turniej Piłkarski dla gimnazjalistów. W tym roku jest to Liga Mistrzów. Nasz zespół występuje w niej jako Olimpique Marsylia.

W rozgrywkach grupowych nasza drużyna uzyskała następujące wyniki: z Gimnazjum Łagów (Spartak Moskwa) 1 : 1 (bramka Norbert Skowroński), z Gimnazjum Daleszyce (Chelsea Londyn) 0 : 0, z Gimnazjum Nr 7 Kielce (MSK Zilina) 3 : 0 walkower.

Takie wyniki zapewniły naszej drużynie drugie miejsce w grupie i awans do 1/8 finału, w którym zmierzymy się z Gimnazjum Nr 1 Włoszczowa (Valencia). Mecz odbędzie się we wtorek 24 maja w Busku-Zdroju.

Drużyna gra w składzie: Szymon Gwóźdź, Mila Jacek, Łukasz Czerw, Norbert Skowroński, Tomasz Kuza, Dawid Śmiech, Mączyński Jakub, Nalepa Jakub, Mila Wojciech, Damian Szumilas, Patryk Kwiecień, Aleks Nowak, Karol Żurek

Trenerem drużyny jest Lech Malczewski.

L.M

Konkursy

Sport

Projekty edukacyjne

Absolwenci

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju ©2010 - E.K.