start  |  mail

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju

Strona główna   |   Plan lekcji   |   Galeria   |   Biblioteka   |   Gimwizjer

Szkoła

Uczniowie

Wyjazdy edukacyjne

Kontakt

Dane teleadresowe szkoły

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju
ul. Grotta 3
28-100 Busko-Zdrój
tel/fax: (41)3786112
sg1busko@interia.pl

więcej...

Kontakt z administratorem

Pytania, wątpliwości i sugestie dotyczące strony lub dziennika elektronicznego, proszę kierować na adres:
admin@sg1.busko.pl
lub
gimnazjum@sg1.busko.pl

Licznik odwiedzin

Laureaci konkursów przedmiotowych

2011 - 2012

laureaci

Język polski
Karolina Jagodzińska, Michalina Śliwińska-3e
opiekun-B.Ziętarska

Geografia
Kamil Pasternak-3e
opiekun-K.Czerwiński

Język niemiecki
Inez Tyrała - 3e, Mateusz Kosowicz-3f
opiekun-M.Rajczak

Język niemiecki
Dominik Nowak - 3c, Ida Gwóźdź, Karolina Jagodzińska-3e
opiekun-M.Rajczak

Historia
Kamil Pasternak-3e
opiekun-E.Madetko
Mateusz Kosowicz-3f
opiekun-J.Radosz

Fizyka
Dawid Śmiech-3e
opiekun-J.Borek

Język angielski
Nowak Dominik-3c
opiekun-W.Łukasik



2010 - 2011

laureaci

Język polski
Paulina Pietrzyk-3d
opiekun-B.Ziętarska

Geografia
Jakub Sutkowski-3d
opiekun-K.Czerwiński

Język niemiecki
Natalia Mączyńska-3d
opiekun-M.Rajczak

Język rosyjski
Światosław Kałyniak-3c
opiekun-E.Kęcka

laureaci Historia
Dominik Nowak-2c
opiekun-E.Madetko

Chemia
Wojciech Kumoń-3d
opiekun-A.Czerkies

Biologia
Paulina Pietrzyk-3d
opiekun-M.Bidzińska



2009 - 2010

laureaci

Język polski
Klaudia Kuza-2d
opiekun-B.Ziętarska
Geografia
Justyna Kułaga-3
opiekun-K.Czerwiński
Język niemiecki
Natalia Mączyńska-2d
opiekun-M.Rajczak
Język angielski
Daria Miśtal-1e
opiekun-M.Klepacz
Historia
Aleksander Kwiatek-2e
opiekun-J.Radosz

2008 - 2009

laureaci

Język polski
Julia Bałdyga-3d
opiekun-B.Ziętarska
Fizyka
Julia Bałdyga-3d
opiekun-J.Borek
Matematyka
Julia Bałdyga-3g
Aleksandra Podsiedlik
opiekun-D.Skalska
J.niemiecki
Julia Bałdyga-3d
opiekun-A.Zamożniewicz
Biologia
Mari Minasyan-3e
opiekun-M.Bidzińska

2007 - 2008

laureaci

Matematyka
Filip Czerwiński-3c
opiekun-J.Szostak
J.niemiecki
Agnieszka Kumoń -3d
Julia Bałdyga-2d
opiekun-A.Zamożniewicz














2006 - 2007

laureaci

J.niemiecki
Magdalena Wojas-3d
Martyna Lewińska -3d
Agnieszka Kumoń -2d
opiekunki-A.Zamożniewicz
M.Rajczak

Matematyka
Agnieszka Oszywa-3e
opiekun-A.Pisarczyk



2005 - 2006

laureaci

Matematyka
Cyryl Kowalczyk-3d
opiekun-D.Skalska
Informatyka
Mateusz Gryc-3f
Paweł Helm -2h
Aleksandra Nowosielska -3b
opiekun-M.Sutkowska
Historia
Tomasz Uchański-3d
Marlena Kwiatek -3d
opiekun-E.Madetko

Biologia
Aleksandra Walasek-3a
opiekun-A.Masłowska
J.niemiecki
Marlrna Kwiatek-3d
Agnieszka Szostak -3d opiekun-M.Rajczak

2004 - 2005

laureaci

Geografia
Małgorzata Lewińska-3c
Piotr Bystranowski -3c
opiekun-K.Czerwiński
Informatyka
Cyryl Kowalczyk-2d
Bartłomiej Dabiński -3g
opiekun-E.Kęcka
Historia
Marlena Kwiatek-2d
Piotr Bystranowski -2d
opiekun-E.Madetko
Fizyka
Bartłomiej Dabiński-3g
Jakub Kir -3h
Piotr Bystranowski -3c
opiekun-W.Banaś
Matematyka
Anna Majkowska
opiekun-J.Koruba
J.angielski
Agnieszka Szala-2c
opiekun-M.Misiaszek-Klepacz
Biologia
Marlena Dutkiewicz-3g
Karol Dutkiewicz -3g
Łukasz Stępień -3c
opiekun-M.Bidzińska

2003 - 2004

laureaci

J.polski
Magdalena Dębicka-3i
Beata Szala -3i
Piotr Bystranowski -3c
opiekun-B.Ziętarska
Historia
Piotr Bystranowski-2c
Katarzyna Sowa -3e
opiekun-E.Madetko,P.Nowak
J.angielski
Piotr Brzózka-3i
opiekun-M.Misiaszek-Klepacz

Informatyka
Piotr Nosek -3a
Bartłomiej Dabiński-2g
opiekun-E.Kęcka
Biologia
Anna Charczuk-3f
Patrycja Jałocha -3d
Katarzyna Służalska -3e
Aleksandra Wilk -3i
opiekun-M.Bidzińska
Geografia
Olga Błach-3f
opiekun-E.Czerwińska

2002 - 2003

Matematyka
Tomasz Staszek-2b
opiekun-W.Pindziak
Biologia
Anna Lewińska-3b
Ewa Kopycińska -3i
Katarzyna Sowa -2c
opiekun-M.Bidzińska
Historia
Paulina Rączkowska-3i
opiekun-E.Madetko
J.niemiecki
Magdalena Kopała-3a
opiekun-A.Zamożniewicz

Konkursy

Sport

Projekty edukacyjne

Absolwenci

Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju ©2010 - E.K